Erbolinea Intenso Prosecco Purškiamas kvapas namams 100 ml

26.00

Yra sandėlyje

Prekės kodas: ERBINTPRO100 Kategorija:

Aprašymas

Erbolinea“ – tai prestižinė kvapų namams linija, pasižyminti unikaliais, užburiančiais, ilgai išliekančiais kvapais. „Erbolinea“ – tai natūralaus paprastumo išraiška.

Šių namų kvapų istorija prasidėjo 1995 metais, mažoje Pietų Italijos laboratorijoje. „Erbolinea“ kūrė namų kvapus iš kruopščiai atrinktų ekstraktų bei aukštos kokybės žaliavų, sukurdami unikalius aplinkoje pasklindančius aromatus, taip atskleidžiant Italijai būdingą meistriškumą. Nesenstantys, neįprastą ir rafinuotą svetingumo atmosferą sukuriantys „Erbolinea“ namų kvapai, akimirksniu sužavės Jūsų svečius, sukurs ypatingą nuotaiką bei jaukią aplinką.

Erbolinea „Intenso Prosecco“ – tai švelnus ir įsimintinas kvapas su subtiliomis vaisių natomis. Šiskvapas svaigina savo aromatu ir padeda sukurti žvalią ir linksmą šventinę nuotaiką. Puikiai tinka valgomajam.

Dėmesio: priemonė neskirta naudoti kūnui. Laikykite priemonę atokiai nuo tiesioginių saulės spindulių, šilumos šaltinių ir oro kondicionierių, kadangi tai gali susilpninti kvapo namams poveikį bei sutrumpinti naudojimo laiką.

Papildoma informacija

Išmatavimai3 × 3 × 16 cm

Atsiliepimai

Atsiliepimų nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Erbolinea Intenso Prosecco Purškiamas kvapas namams 100 ml”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Atsiliepimas bus publikuotas įsitikinus, kad tai nėra reklama.