Erbolinea Prestige Ambrata Pakabinamas kvapas namams, 3 gintaro aromato kortelės

13.90

Yra sandėlyje

Prekės kodas: ERBCARDAMBRA Kategorija:

Aprašymas

Pakabinamas kvapas namams Erbolinea „Prestige Ambrata“, ERBCARDAMBRA, 3 gintaro aromato kortelės

Erbolinea“ – tai prestižinė kvapų namams linija, pasižyminti unikaliais, užburiančiais, ilgai išliekančiais kvapais. „Erbolinea“ – tai natūralaus paprastumo išraiška.

Šių namų kvapų istorija prasidėjo 1995 metais, mažoje Pietų Italijos laboratorijoje. „Erbolinea“ kūrė namų kvapus iš kruopščiai atrinktų ekstraktų bei aukštos kokybės žaliavų, sukurdami unikalius aplinkoje pasklindančius aromatus, taip atskleidžiant Italijai būdingą meistriškumą. Nesenstantys, neįprastą ir rafinuotą svetingumo atmosferą sukuriantys „Erbolinea“ namų kvapai, akimirksniu sužavės Jūsų svečius, sukurs ypatingą nuotaiką bei jaukią aplinką.

Erbolinea „Prestige Ambrata“ pakabinamas kvapas namams – tai 3 gintaro aromato kvepiančios kortelės, kurios idealiai tinka dėti į spintas, spinteles, stalčius ar automobilį. Jų skleidžiamas malonus kvapas išlieka itin ilgai. Tai modernaus dizaino ir inovatyvių technologijų gaminys, kuriame nėra skysčių. Kortelės pagamintos iš nekenksmingo termoplastiko.

Naudojimas: tinka dėti į spintas, spinteles, stalčius, automobilį ar bet kur namuose ir darbe, kur tik norite paskleisti malonų ilgai išliekantį aromatą.

Įspėjimai: 1. Tai nėra žaislas. 2. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. PRARIJUS: nedelsiant kreiptis į medikus. 3. Laikykite sausoje, vėdinamoje vietoje. 3. Nelaikykite aukštesnėje nei 70°C temperatūroje. 4. Naudokite tik pagal paskirtį. 4. Kenksmingas gamtai: nemeskite į vandens telkinius ir gamtoje.

Papildoma informacija

Išmatavimai3 × 10 × 15 cm

Atsiliepimai

Atsiliepimų nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Erbolinea Prestige Ambrata Pakabinamas kvapas namams, 3 gintaro aromato kortelės”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Atsiliepimas bus publikuotas įsitikinus, kad tai nėra reklama.